KONST / Litografier / Färglitografi 17548181

nr 1754 8181

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, numrerad 166/350, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 00:26:58)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:10:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/1 18:54:00 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk