KONST / Litografier / Färglitografi 12398689
nr 1239 8689
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 30x40 cm, saknar glas
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:35:51
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)