KONST / Litografier / Färglitografi 14823047
nr 1482 3047
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad ea, Staffli. Färglitografi, bildmått: 57x42 cm, yttermått inklusive ram: 86x69 cm
Kondition: (lös i ram)
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:28:26
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr