KONST / Litografier / Färglitografi 15396262
nr 1539 6262
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 168/200. Färglitografi, bildmått: 60x55 cm, yttermått inklusive ram: 73x70 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:40:13
800 kr
900 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)