KONST / Litografier / Färglitografi 14834102

nr 1483 4102

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, numrerad 212/250. Färglitografi, bildmått: 68x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x70 cm

Konditionsrapport: saknar glas

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 19:07:10

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk