KONST / Litografier / Färglitografi 13864314
nr 1386 4314
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HCXX/XXV. Motivet: 68x49cm. Bladets mått: 76x56cm, oramat löst blad
Kondition: fläckar
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:55:06
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
22 mar