ART / Lithographs / Litograph in colors 12476170
nr 1247 6170
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. "frukost med jamare". Signed, numbered 164/250, sheet: 60x62, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, "frukost med jamare". Signerad, numrerad 164/250, bladets mått: 60x62, löst blad
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
800
SEK 1300
Monday April 8 2019
at 20:39:04
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr