KONST / Litografier / Färglitografi 13316494
*
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:01:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 21:26:05
1
150 kr
1/6 18:56:22
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15
*
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 21:26:05 | 1 | 150 kr |
1/6 18:56:22 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, mÃ¥lare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15