KONST / Litografier / Färglitografi 11709162
nr 1170 9162
Färglitografi
Lisa Rinnevuo (f. 1972), signerad och numrerad 54/170, motivet: 22x17
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:49:51
100 kr
150 kr
350 kr
500 kr
19 mar