KONST / Litografier / Färglitografi 13095271
nr 1309 5271
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Halsband. Signerad. Motivet: 66x96cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:38:28
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Lisa Larsson-Sundling
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling