KONST / Litografier / Färglitografi 16428172
nr 1642 8172
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 204/275,52x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
måndag 16 september 2024
kl 20:50:20
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare