KONST / Litografier / Färglitografi 13592568
nr 1359 2568
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/230. Motivet: 62x46cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:56:50
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare