KONST / Litografier / Färglitografi 16926143
nr 1692 6143
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Signerad, numrerad 104/200. Färglitografi, bildmått: 51x41 cm, yttermått inklusive ram: 65x49 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:50:31
7/4 18:45:31
7/4 18:46:04
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare