ART / Lithographs / Litograph in colors 11642200
nr 1164 2200
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Signed and numbered 265/360, motiv från Södertälje, subject: 46x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 265/360, motiv från Södertälje, motivet: 46x58
Lenny Clarhäll, born 1938, Swedish.
600
SEK 100
Monday February 19 2018
at 18:32:22
19/2 16:13:26