KONST / Litografier / Färglitografi 13636344
nr 1363 6344
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/75,1970. Motivet: 24x18cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:11:32
28/11 16:33:17
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe