KONST / Litografier / Färglitografi 13656345
nr 1365 6345
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/75,1970. Motivet: 28x36cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:41:15
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe