KONST / Litografier / Färglitografi 15017029
nr 1501 7029
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 221/280 1965. Färglitografi, daterad bildmått: 27x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:36:41
100 kr
200 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe