KONST / Litografier / Färglitografi 13636346
nr 1363 6346
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/75,1971. Motivet: 30x39cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:42:50
28/11 17:38:00
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe