KONST / Litografier / Färglitografi 14834007

nr 1483 4007

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Signerad, numrerad 69/320, daterad 1992. Färglitografi, bildmått: 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:29:08

22/8 09:13:07 1      Vinnande bud

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe