KONST / Litografier / Färglitografi 14662221
nr 1466 2221
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 122/222, daterad 1980. Färglitografi. Bladets mått: 78x56cm, yttermått inklusive ram: 86x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:52:38
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe