KONST / Litografier / Färglitografi 13862041

nr 1386 2041

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numrerad 86/125, daterad 1993. Motivet: 36x30cm, yttermått inklusive ram: 50x41cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:01:17

  • Tema
  • 22 mar

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe