KONST / Litografier / Färglitografi 12422167

nr 1242 2167

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, daterad 1988,7/33. Motivet: 14x10

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:13:17

15/3 16:06:51 1      500 kr
18/3 12:19:18 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe