KONST / Litografier / Färglitografi 12422167

nr 1242 2167

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, daterad 1988,7/33. Motivet: 14x10

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:13:17

15/3 16:06:51 1      500 kr
18/3 12:19:18 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe