KONST / Litografier / Färglitografi 15684430

nr 1568 4430

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Rosor. Signerad, numrerad 18/30, daterad 1971. Färglitografi, bildmått: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x42

måndag 2 oktober 2023
kl 19:20:42

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe