KONST / Litografier / Färglitografi 12432059

nr 1243 2059

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. "Fontaine Bleau". Signerad, numrerad 58/250. Motivet: 45x65 cm

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:00:56)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 20:26:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe