KONST / Litografier / Färglitografi 15728237
nr 1572 8237
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 86/175. Färglitografi, bildmått: 88x62 cm, yttermått inklusive ram: 91x64 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:48:46
19/10 23:07:56
100 kr
23/10 19:17:00