KONST / Litografier / Färglitografi 12555418

nr 1255 5418

Lennart Mörk

(1932-2007), Sverige

Färglitografi, Lennart Mörk (1932-2007), Sverige. Signerad, numrerad 30/200, daterad -81, ca 37x51 cm

Lennart Mörk, svensk målare född i Falköping 1932, död 2007.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:02:11

20/5 11:53:09 1      Vinnande bud

Lennart Mörk

Läs mer om Lennart Mörk