KONST / Litografier / Färglitografi 13732010

nr 1373 2010

Färglitografi

Lennart Larsson. Signerad, numrerad 238/250, "söderutsikt". Motivet: 38x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:33:09

11/1 18:43:32 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm