KONST / Litografier / Färglitografi 13732010

nr 1373 2010

Färglitografi

Lennart Larsson. Signerad, numrerad 238/250, "söderutsikt". Motivet: 38x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:33:09

11/1 18:43:32 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm