KONST / Litografier / Färglitografi 15685040
nr 1568 5040
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 43x57 cm, yttermått inklusive ram: 56x78 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:51:10
30/9 15:32:03
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow