KONST / Litografier / Färglitografi 15685041
nr 1568 5041
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad ej numrerad, mm38x45 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:13:33
1/10 06:45:01
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow