KONST / Litografier / Färglitografi 15451029
nr 1545 1029
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
"Picknick". Signerad, numrerad 48/210. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:25:58
2.600 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow