KONST / Litografier / Färglitografi 15074366
nr 1507 4366
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Modell i ateljé. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x68 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:20:45
1.500 kr
1.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow