KONST / Litografier / Färglitografi 13464159
nr 1346 4159
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, Stilleben. Motivet: 55x38 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:43:57
1.000 kr
1.200 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow