KONST / Litografier / Färglitografi 9941331
nr 994 1331
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), restaurangmotiv, 107/1999, signerad, motivet: 57x72, glas saknas
Kondition: skadad
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:18:23
2.000 kr
2.800 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow