KONST / Litografier / Färglitografi 14204197
nr 1420 4197
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Signerad, numrerad 310/460, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 20x24, yttermått inklusive ram: 32x35 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:05:04
24/9 18:18:44
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram