KONST / Litografier / Färglitografi 12308020

nr 1230 8020

Färglitografi

Lennart Ek, Stockholm, signerad. Bladets mått: 43x30

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:18:27

5/1 17:12:24 1      100 kr
15/1 19:31:56 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm