KONST / Litografier / Färglitografi 13967609
nr 1396 7609
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 170/295, daterad -99, bladets mått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:22:49
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner