KONST / Litografier / Färglitografi 13777390
nr 1377 7390
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Provence. Signerad, numrerad 33/60, daterad -95. Bladets mått: 57x40 cm, yttermått inklusive ram: 83x64 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:48:34
4/2 21:33:29
300 kr
5/2 17:07:34
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner