KONST / Litografier / Färglitografi 12847153
nr 1284 7153
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 151/170, ca 73x52cm
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:12
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist