KONST / Litografier / Färglitografi 12597098

nr 1259 7098

Lena Cronqvist

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 53/170. Motivet: 73x53 cm

Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 juni 2019
kl 18:39:21

Lena Cronqvist

Läs mer om Lena Cronqvist