KONST / Litografier / Färglitografi 11536314
nr 1153 6314
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad och numrerad 22/300, motivet: 67x47
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:36:42
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr