KONST / Litografier / Färglitografi 15029177
nr 1502 9177
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 139/175. Färglitografi, bildmått: 57x63 cm, yttermått inklusive ram: 72x77 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:14:54
600 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm