KONST / Litografier / Färglitografi 15328101
nr 1532 8101
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Prinsessa med vingar. Signerad, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 53x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x57 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:05:19
3/4 14:58:31
700 kr
3/4 18:00:19
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm