KONST / Litografier / Färglitografi 13846470
nr 1384 6470
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Landskap, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 12x13, yttermått inklusive ram: 26x28 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:52:20
11/3 23:22:38
15/3 18:47:01
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm