KONST / Litografier / Färglitografi 13658143
nr 1365 8143
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 33x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:36:49
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm