KONST / Litografier / Färglitografi 13846410
nr 1384 6410
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad -97, daterad löst blad, bladets mått: 45x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:02:06
15/3 18:53:03
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg