KONST / Litografier / Färglitografi 14477271
nr 1447 7271
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 239/290, yttermått inklusive ram: 50x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:29:45
600 kr
700 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg