KONST / Litografier / Färglitografi 14235581
nr 1423 5581
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/175, "Mickey Mao-tse" mm: 47x38cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:15:18
1/10 13:15:01
100 kr
4/10 19:56:01
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg