KONST / Litografier / Färglitografi 14477451
nr 1447 7451
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 7/100, "Katt och råtta". Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 59x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:53:20
100 kr
150 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg