KONST / Litografier / Färglitografi 14609300
nr 1460 9300
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 83/175. Färglitografi, bildmått: 20x26, yttermått inklusive ram: 44x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:19:14
11/4 10:12:23
100 kr
11/4 19:40:24
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg