KONST / Litografier / Färglitografi 16606044
nr 1660 6044
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Musse i fälla". Signerad, numrerad EA, yttermått inklusive ram: 54x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:17:07
23/11 08:32:08
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg